Tkanina pościelowa bawełniana szer.160 czerwone tło

14 zł za mb
Brutto
Ilość
cm
W magazynie 1000 cm

<div class="conaswyroznia"> <div><b>Odbiór osobisty</b><br />Możliwość odbioru zakupionych produktów w sklepie stacjonarnym</div> <div><b>Szybka wysyłka</b><br />Produkty zakupione do godz. 11.00 wysyłamy tego samego dnia</div> <div><b>Darmowa dostawa</b><br />Zakupy za kwotę powyzej 600zł wysyłamy na nasz koszt</div> </div>

PRODUKT POLSKI!

Uwaga! ze względu na ustawienia monitora rzeczywisty wygląd tkaniny może różnić się od przedstawionego na zdjęciu.

Specyfikacja produktu:

Kategoria
Tkaniny pościelowe
Model
B116
Tkanina
100% Bawełna
Zastosowanie
Tkanina pościelowa
Szerokość tkaniny
160 cm
Pochodzenie
Produkt polski
Stan
Nowy


Jak mierzyć?

Przykładowe przeliczenie metrów na centymetry:
  • 1mb to 100cm
  • 1,50mb to jest 150cm
  • 2,0mb to jest 200cm itd

Ze względów technicznych związanych z docinaniem materiału ilości centymetrów zaokrąglają się automatycznie do pełnej wartości np: jeśli wpiszesz 123cm, ilość centymetrów zostanie zaokrąglona do 120cm, jeśli wpiszesz 127cm, ilość centymetrów zostanie zaokrąglona do 130cm.

Brak opinii dotyczących tego produktu.

Polecamy również:

Szybki podgląd
PRODUKT POLSKI! Tkaniny bawełniane kora typu - Czerwone Róże, to idealne tkaniny pościelowe na poszwy na kołdry oraz na poszwy na poduszki! Materiał ten, wykonany jest z włókien bawełnianych o splocie krzyżowym. To co wyróżnia tkaninę, to specyficzna gofrowana faktura, dzięki której pościel nie wymaga prasowania, a i tak prezentuje się świetnie!
Szybki podgląd
PRODUKT POLSKI! Tkaniny bawełniane kora, typu - Niebieskie Róże, to idealne tkaniny pościelowe na poszwy na kołdry oraz na poszwy na poduszki! Materiał ten, wykonany jest z włókien bawełnianych o splocie krzyżowym. To co wyróżnia tkaninę, to specyficzna gofrowana faktura, dzięki której pościel nie wymaga prasowania, a i tak prezentuje się świetnie!
Szybki podgląd
Tkanina pościelowa bawełniana – Białe Tło, została stworzona z wysokiej jakości bawełny. Prezentowany materiał idealnie nadaje się na pościele, poduszki, zasłonki, maskotki, ozdoby, patchworki, a nawet ubrania! Bawełna pościelowa w naszym sklepie cechuje się dobrą jakością i bardzo atrakcyjną ceną!
<div class="container banner-top banner-center"> <div class="col1"> <div class="banner-innner"><a href="/content/9-ceramika-dekoracyjna"><img src="/img/cms/boxy-center_22.png" alt="banner" class="img-responsive" width="427" height="176" /></a></div> </div> <div class="col2"> <div class="banner-innner"><a href="/content/10-aranzacje-inspiracje"><img src="/img/cms/boxy-center_24.png" alt="banner" class="img-responsive" width="427" height="176" /></a></div> </div> <div class="col3"> <div class="banner-innner"><a href="/content/11-uslugi-krawieckie"><img src="/img/cms/boxy-center_26.png" alt="banner" class="img-responsive" width="427" height="176" /></a></div> </div> </div>